Zpět na začátek

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

KŘIŽOVATKA handicap centrum, o.p.s.

"Pomáháme vyjet správným směrem"

Letošní dvacátý čtvrtý červenec byl pro KŘIŽOVATKU handicap centrum, o.p.s. obzvláště příjemným dnem. Díky skvělému nápadu majitelů pardubické Restaurace U Dvou Kohoutků jsme získali finanční dar ve výši 27 900,- Kč a posunuli jsme se tak o krůček blíže k možnosti zakoupit multifunkční rehabilitační přístroj TerapiMaster, který bude v dobrém sloužit všem našim klientům s pohybovým postižením.

Restaurant U Dvou Kohoutků v Pardubicích slavil desetileté výročí svého otevření. Vzhledem k tomu, že tuto restauraci navštěvuje početná řada stálých a věrných zákazníků, tak se majitelé Jan a Tomáš Kohoutkovi rozhodli, že výročí oslaví současně se svými hosty a zároveň výtěžek z celé akce věnují na dobročinné účely. Naše KŘIŽOVATKA spolu se školou SVÍTÁNÍ měly to štěstí, že byly vybrány za příjemce charitativního daru.

Příjemná atmosféra restaurace, umocněná lahodnými pokrmy a nápoji, ochota a vstřícnost majitelů, včetně vlídného personálu, to vše u hostů vykouzlilo otevřenost srdcí a posléze i peněženek, a tak bylo celkem vybráno neuvěřitelných 55 800,- Kč. Pro nás to byl naprosto neočekávaný výsledek a o to větší radost jsme měli z daru, protože všichni, kdo se jakýmkoli dílem podíleli na podpoře, byli spontánně otevření a upřímní.

A proto i my velice upřímně děkujeme všem, kteří se svojí dobročinností připojili k pánům Kohoutkům a tak nám pomohli k již zcela reálnému naplnění našeho snu o TerapiMasteru.

 

Fotky můžete nalézt na facebooku U Dvou Kohoutků.

Copyright © 2022 KŘIŽOVATKA handicap centrum, o.p.s. Rights Reserved.