KŘIŽOVATKA handicap centrum, o.p.s.

Rozhodli jsme se zpestřit naše pravidelné sportovní aktivity soutěží o náš pohár, chceme tím také podpořit motivaci, větší soutěživost a touhu po vítězství. Do soutěže o pohár spadají ruské kuželky a společně pétanque/boccia.

Jak pohár získat?
Šanci na získání poháru zvýšíte nejvíce svou pravidelnou účastí v daných aktivitách. Soutěž bude probíhat do 31. října 2015 a pohár vyhraje ten, kdo získá nejvíce vítězných bodů.
Za vítězství v boccie či pétanque získáte bod a z výhry v ruských kuželkách si odnesete body hned dva. Vítěz jednotlivých akcí bude vždy připsán na podstavec poháru, který bude stále vystaven ve společenské místnosti našeho centra, kde si ho bude moci kdokoliv prohlédnout.
Pétanque/boccia se budou konat pravidelně každý měsíc po celý rok, kuželky budou též jednou měsíčně, ale nebudou probíhat v zimních a chladných měsících.

Již máme první vítěze
První zápis na podstavec získala Zdena Karlíková, která zvítězila 28. 7. v ruských kuželkách a má tedy své první dva body. Druhým zápisem se může pyšnit Antonín Sýs za vítězství v pétanque 19. 8. čímž pro sebe získal bod.
Sledujte naše plány akcí a dozvíte se vždy termíny, kdy se můžete zúčastnit.

Copyright © 2022 KŘIŽOVATKA handicap centrum, o.p.s. Rights Reserved.