KŘIŽOVATKA handicap centrum, o.p.s.

Náš spolupracovník Dušan Kvasnička si v neděli 4.listopadu užil netradiční zážitek. Nedělní hokejový duel HC ČSOB Pojišťovna Pardubice – HC Slavia Praha sledoval ze střídačky. Právě Dušana Kvasničku vybrali „fanklubáci“, aby zhlédl atraktivní duel na hráčské lavici.

„Fanklubáci losovali mezi svými členy, kdo bude moci strávit nedělní duel se Slavií Praha na střídačce. Najednou mi zazvonil telefon a kluci mi říkali, že mě vylosovali. Udělalo mi to velikou radost,“ nechal se slyšet pardubický fanoušek.

Podle svých slov tomu zprvu nemohl uvěřit. „Byl jsem hodně nadšený, snil jsem o tom a splnilo se to. Mám obrovskou radost!“ hlásil Dušan Kvasnička.

Na střídačce seděl vedle Martina Růžičky na části za plexisklem, i tak měl na sobě hokejovou helmu. Člověk nikdy neví, odkud na něj může puk přiletět… „Že mě trefí, z toho jsem obavy neměl. Přece jen jsem seděl v části za plexisklem. Musel jsem si dávat pozor, ale bylo to v pohodě,“ usmíval se.

Dušan Kvasnička hokej miluje, snaží se navštěvovat všechny domácí zápasy HC ČSOB Pojišťovna Pardubice. „Byl to jeden z mých největších hokejových zážitků, možná přímo největší. Nikdy jsem nesledoval lední hokej z takové blízkosti, ono to snad ani víc nejde,“ poznamenal.

„Zažil jsem celou atmosféru na střídačce, prožil jsem celý zápas úplně jinak. Pobavili jsme se, prohodili pár slov, nedělní zápas mi přinesl neopakovatelný zážitek,“ doplnil jeden z nejvěrnějších fanoušků pardubického hokeje.

zdroj: www.hcpce.cz

Copyright © 2021 KŘIŽOVATKA handicap centrum, o.p.s. Rights Reserved.