Expodum stan

Poskytujeme sociální služby pro klienty tělesným a kombinovaným postižením v Pardubicích, které se zaměřují na zvýšení jejich soběstačnosti a pomáhají jim žít s rodinou doma.

Převážná část našich klientů jsou vozíčkáři a každé léto s nimi řešíme stále opakující se problém. Prudké slunce a přes 30°C, kdy klienti při venkovních aktivitách trpí v invalidních vozících přehřátím.

Proto nás velmi příjemně překvapil nečekaný a s nadšením přijatý vánoční dárek od společnosti Expodum.cz. Je to nůžkový párty stan 6x3m.  S ním se v létě stane sluníčko příjemným společníkem venku. Díky velikosti stanu budeme moci v létě pořádat bez ohledu na počasí venkovní aktivity. Vejdou se pod něj hry jako Mölky, pétanque, boccia aj. Bude úžasný pomocník při různých setkávání a posezení s klienty a jejich pečujícími osobami. Kdykoliv budeme potřebovat trochu stínu nebo ochranu před deštíkem, rychle a snadno ji získáme díky našemu novému párty stanu.

Již nyní se klienti domlouvají,  kterou aktivitu pod ním v létě vyzkouší jako první.